Κατακύρωση προσφοράς για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης την Τρίτη 25 Απριλίου 2017, στην πόλη της Ξάνθης

Λαμβάνοντας υπόψη τα άρθρα 12 και 13 της Υ.Α. 33120/ΓΔ4/28-2-2017 (Φ.Ε.Κ. 681 Β΄/6-3-2017) με θέμα «Εκδρομές - Εκπαιδευτικές επισκέψεις μαθητών και μαθητριών Δημόσιων και Ιδιωτικών σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης εντός και εκτός της χώρας», και κατόπιν εξέτασης των προσφορών, αναρτούμε το πρακτικό κατακύρωσης προσφοράς για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης στο πλαίσιο του Αναλυτικού Προγράμματος που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 25 Απριλίου 2017, στην πόλη της Ξάνθης.

Η προσφορά κατακυρώθηκε ομόφωνα στο πρακτορείο ΛΕΩΝ TOURS με το ποσό των 280,00 ΕΥΡΩ λόγω χαμηλότερης τιμής.

Σύμφωνα με την ανωτέρω Υ.Α., ενστάσεις κατά της επιλογής μπορούν υποβληθούν εντός τριών (3) ημερών από την ανάρτηση του πρακτικού επιλογής.

Το πρακτικό

Ευχαριστήριο

Ο Διευθυντής του 1ου Ε.Κ. Αλεξανδρούπολης και ο Τομέας Ηλεκτρολογίας, Ηλεκτρονικής & Αυτοματισμού αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει την εταιρεία ΕΒΡΟΣ GUARD SECURITY με έδρα την Αλεξανδρούπολη, Καραολή Δημητρίου 48, για την προσφορά τους σε εξοπλισμό με συστήματα ασφαλείας. Με την γενναιόδωρη αυτή προσφορά οι μαθητές θα έχουν την δυνατότητα να εξασκηθούν στην τοποθέτηση καταγραφικών και καμερών ασφαλείας στο πλαίσιο του μαθήματος Συστήματα Ασφαλείας

Προσφορά για μονοήμερη εκδρομή στην ΞΑΝΘΗ στις 25/4/2017

Προς Ταξιδιωτικά γραφεία.

Σας παρακαλούμε να μας χορηγήσετε κλειστή προσφορά για την μονοήμερη εκδρομή μας έως τις 04/04/2017 και ώρα 13.00 στο γραφείο του Διευθυντή του σχολείου.

Περισσότερες λεπτομέρειες στο έγγραφο που επισυνάπτεται.